

380 ₴
Bosch S 1210 VF — 300 мм 1 шт. це високоміцне біметалеве (BIM) пиляльне полотно для шабельних пил, призначене для важких демонтажних робіт. Воно оптимізоване для швидкого та прямого різання деревини з цвяхами, металу та будівельних матеріалів завтовшки до 250 мм.
Основні характеристики:
Тип матеріалу: Біметал (Bi-Metal) для гнучкості та довговічності.
Довжина: 300 мм.
Конструкція: Широкий корпус (22 мм) і збільшена товщина (1,6 мм) для максимальної стабільності під час демонтажу.
Зубці: Технологія Vario-tooth (змінний крок 5-8 TPI) для плавного та ефективного різання.
Це полотно ідеально підходить для рятувальних операцій і спрацювання конструкцій, де потрібна висока продуктивність під час роботи з деревом, що містить металеві включення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Bosch |
| Призначення полотна | Шабельна пила |
| Застосування полотна | Метал, Дерево, М'який пластик, Пластик, Металевий профіль, Кольоровий метал, Фанера, ДСП, МДФ |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип та виконання полотна | Біметалеве |