450 ₴
427,50 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Topfix |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина |
| Вид обробки | Чистий рез, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість зубів | 36 |
| Кількість сегментів | 4 |