1 030 ₴
978,50 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Topfix |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, М'яка деревина, Тверда деревина |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Твердий сплав, Карбід вольфраму |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Кількість сегментів | 4 |